Hi! I find it depends a bit. It seems that people who are really gung-ho get everything organic, and of course, that can be expensive. But if you use regular groceries and just follow the recipes, it’s pretty good. You may use more eggs and nuts, which can be pricey. I’ve found the main cost comes if you bake (your own cakes, breads and biscuits) as you’ll need almond meal. I hope you enjoy it!


See all “Has anyone tried Paleo meals?” product reviews


Published 17th February 2020

Topics

You May Like

Loading…

Looks like this may be blocked by you browser or content filtering.

↥ Back to top

Thanks For Your Star Rating!

Would you like to add a written rating or just a star rating?

Write A Rating Just A Star Rating
Join